محل تبلیغات شما

مقدمه

خیلی کم پیش می آید که کسی این روزها یک اکانت در اینستاگرام نداشته باشد! دنیای دیجیتال این امکان را به افراد می دهد تا از طریق اینترنت با افراد سراسر جهان در ارتباط باشند. این ارتباط از گذشته تا به امروز از طریق ایمیل ، یاهو مسنجر ، و و امروزه از طریق اپلیکیشن های مختلف صورت می گیرد. یکی از اپلیکیشن هایی که امکان به اشتراک گذاری لحظات را به کاربرانش می دهند اینستاگرام است. از اینستاگرام در ابتدا با هدف ارتباط مردم با یک دیگر و دنبال کردن صفحات افراد رو نمایی شد اما رفته رفته با محبوبیتی که در میان مردم پیدا کرد به یک منبع درآمد اینترنتی نیز تبدیل شد که در مقاله " روش های کسب درآمد از اینستاگرام " به آن پرداختیم.

اینستاگرام هم مانند دیگر اپلیکیشن های اجتماعی امکان حذف اکانت را دارد. در مطالب قبلی اشاره کردیم که به دو طریق می توانید اکانت اینستاگرام را حذف کنید، به طور دائم و موقت.

هنگام حذف اکانت دائم در اینستاگرام اکانت شما به طور کامل حذف و امکان برگشت ندارد ولی در حذف موقت یا دی اکتیو اینستاگرام این امکان را دارید که در یک بازه زمانی اکانت خود را حذف و مجدد به آن دسترسی پیدا کنید.

به علت تماس های مکرر کاربران با کارشناسان هیواتک و مطرح کردن سوالات خود در این مورد ، تصمیم گرفتیم در این مقاله به طور مفصل در مورد دی اکتیور اینستاگرام و نحوه دی اکتیو اینستاگرام با گوشی صحبت کنیم.دی اکتیو اینستاگرام چیست؟

اگر قصد دارید مدتی از اینستاگرام دور شوید و مجدد فعالیت خود را در آن شروع کنید بهترین راه دی اکتیو کردن اکانت تان است. با دی اکتیو موقت اینستاگرام اکانت شما برای مدتی غیر فعال می شود و هر زمان که مایل بودید مجددا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانید فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کنید.

اما با حذف دائم اکانت اینستاگرام شما هیچ راهی برای بازگشت مجدد اکانت خود ندارید. پس اگر تصمیم قطعی برای حذف اکانت خود گرفته اید این روش را امتحان کنید در غیر این صورت از دی اکتیو موقف اینستاگرام استفاده کنید. با این کار اطلاعات اکانت شما در دیتا بیس سرور اینستاگرام باقی می ماند و می توانید مجدد اکانت خود را فعال کنید.

هنگامی که اکانت خود را دی اکتیو می کنید هیچ کس دیگر قادر به پیدا کردن شما در اینستاگرام نمی باشد و نام کابری شما از لیست فالورها و فالووینگ هایتان خارج می شود و نام کابری شما به instagrammer تغییر پیدا می کند اما بعد از بازگشت به اینستاگرام هیچ تغییری در اکانتتان ایجاد نمی شود.

البته برای دی اکتیو اکانت اینستاگرام نیاز است رمز عبور اکانت خود را بدانید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید مقاله " حل مشکل فراموشی رمز عبور اینستاگرام " را دنبال کنید.

برای دی اکتیو اینستاگرام می توانید هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوتر وارد وب سایت اینستاگرام شوید که در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه دی اکتیو اینستاگرام از طریق گوشی آشنا کنیم.

 

 

 

 روش های دی اکتیو کردن اینستاگرام

همانطور که اشاره کردیم برای دی اکتیو یا همان حذف اکانت اینستاگرام به طور موقت باید وارد سایت اینستاگرام شوید و این کار از طریق خود اپلیکیشن امکان پذیر نیست. پس شما می توانید هم از طریق مرورگر گوشی و هم از طریق مرورگر کامپیوتر خود وارد سایت اینستاگرام شده و دی اکتیو اکانت خود را انجام دهید.

روش دی اکتیو اکانت در اینستاگرام چه از طریق گوشی و چه از طریق کامپیوتر به یک شکل است که در آموزش امروز هیواتک روش دی اکتیو اکانت از طریق گوشی را آموزش می دهیم.

 

دی اکتیو اینستاگرام با گوشی

همانطور که اشاره کردیم برای دی اکتیو اینستاگرام چه با گوشی چه با کامپیوتر نیاز است وارد سایت اینستاگرام شوید. پس وارد آدرس زیر شوید و سپس مراحل گفته شده را طی کنید.

لینک دی اکتیو اینستاگرام

اگر تا کنون از این طریق وارد اکانت خود نشده اید ، رمز عبور و نام کاربری خود را وارد و روی Log in کلیک کنید. و اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی Forget Password کلیک کنید.

 

بعد از ورود به اکانت خود روی edit profile تپ کنید. سپس در انتهای صفحه گزینه Temporarily disable my account را انتخاب کنید. در پنجره باز شده باید موارد خواسته شده مثل دلیل دی اکتیو اینستاگرام ، پسورد و را وارد کنید.

 

 

در صورتی که قبلا وارد اکانت خود شده بودید و پسورد خود را به خاطر ندارید گزینه Forget pasword را انتخاب کنید تا پسورد جدید برایتان ایمیل شود.

بعد از انجام مراحل گفته شده گزینه Temporarily Disable Account را انتخاب سپس Yes را انتخاب کنید تا دی اکتیو اکانت انجام شود. معمولا دی اکتیو اینستاگرام 2 ساعت زمان می برد پس در این مدت مجدد وارد اکانت خود نشوید و مراحل دی اکتیو را مجدد طی نکنید.

منبع : دی اکتیو اینستاگرام با گوشی


هیواتک

دی اکتیو اینستاگرام با گوشی

علت محدود شدن کامنت اینستاگرام

سامانه امتا ایران خودرو و سایپا

اینستاگرام ,اکانت ,اکتیو ,دی ,طریق ,حذف ,دی اکتیو ,از طریق ,اکتیو اینستاگرام ,خود را ,اکانت خود ,گزینه temporarily disable

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
maxthonaddons پخش و فروش لوازم برقی و الکتریکی کدنویسی پروژه های تخصصی مانگا ایران دانلود فایل های کمیاب bfcc.rzb.ir - کـانـون‌ فـرهـنـگـی تـربـیـتـی شـهـیـد بـاهـنـر شـهـرسـتـان بـافـق پوستر دیواری ارزهای دیجیتال ( بیتکوین، لایتکوین، اتر) آموزش سئو سایت دکتر زنان در تهران