محل تبلیغات شما

مقدمه

در سال های اخیر یکی از مهم ترین پروژه های فناوری اطلاعات در کشور ، سامانه ثنا بود که توانست انقلابی در عرصه سامانه های اینترنتی به ویژه سامانه های برخط قوه قضاییه ایحاد کند. این سامانه بستری کامل برای پیگیری غیرحضوری پرونده های حقیقی و حقوقی بود که با نام سامانه ابلاغ نیز شناخته می شود. در سامانه ابلاغ امکان مشاهده همه پروندهای قضایی و ابلاغیه ها و اخطاریه ها فراهم شده است. با توجه به اینکه این روزها اکثر مردم از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، نیاز به داشتن یک اپلیکیشن کارآمد در این حوزه احساس می شد تا اینکه در سال 98 ، قوه قضاییه اپلیکیشن ثنا را معرفی نمود. این اپلیکیشن، خلاصه از اقدامات و ویژیگ های سامانه ابلاغ را درخود جای داده بود و البته نیاز به برخی اصلاحلات نیز داشت. تا اینکه امروز در تاریخ 30 آذرماه 1399 ، اپلیکیشن عدالت همراه رونمایی شد. در این مقاله به بررسی این اپلیکیشن و نحوه دانلود آن می پردازیم و همچنین نحوه کار با آن را شرح می دهیم.اپلیکیشن عدالت همراه چیست

اپلیکیشن های موبایل ، نقش ویژه ای در گسترش دولت الکترونیک ایفا کرده اند و این روزها همه ارگان ها و سازمان های مهم کشور رو به تولید اپلیکیشن های موبایل آورده اند. همانطور که گفتیم عدالت همراه ، جدیدترین نرم افزار قوه قضاییه است که در دو نسخه اندروید و iOS طراحی شده است. 

در این اپلیکیشن شما می توانید همه اقداماتی که در سامانه ثنا انجام می دادید ، با دسترسی سریعتر و راحت تر انجام دهید. بطور مثال، با آمدن ابلاغیه ی جدید برای شما ، این نرم افزار به شما اطلاعیه ارسال می کند و شما را از این موضوع آگاه می سازد. در ادامه می خواهیم نحوه دانلود و نصب این نرم افزار را آموزش دهیم.

 

 

 نحوه دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

برای دانلود اپلیکیشن عدالت همراه می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1- دانلود عدالت همراه از سایت قوه قضاییه با لینک مستقیم

ساده ترین راه برای دانلود این نرم افزار مراحعه به لینک زیر است. 

با ورود به این سامانه می توانید نسخه اندروید نرم افزار عدالت همراه را به راحتی دریافت کنید.

ttps://eadl.ir/عدالت-همراه

2- دانلود عدالت همراه از طریق بازار

این اپلیکیشن در بازار هم قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید:

https://cafebazaar.ir/app/ir.eadl.edalatehamrah

3- دانلود عدالت همراه از طریق سیب اپ

اگر از کاربران گوشی های آیفون هستید باید از طریق لینک زیر ، وارد سایت سیب اپ شده و اپلیکیشن عدالت همراه را دانلود کنید:

https://sibapp.com/applications/EdalateHamrah

4- دانلود اپلیکیشن عدالت همراه از طریق آی اپس

علاوه بر سیب اپ، شما کاربران گوشی های آیفون می توانید از طریق سایت آی اپس به نشانی زیر، اپلیکیشن عدالت همراه را بر روی گوشی خود نصب کنید.

https://iapps.ir/app/عدالت-همراه/749634603

 

نصب اپلیکیشن عدالت همراه

حال که توانستید این نرم افزار را بر روی گوشی خود دانلود کنید، نوبت به نصب اپلیکیشن عدالت همراه می رسد. توجه کنید در گوشی های آیفون این نرم افزار بعد از دانلود ، بطور خودکار نصب می گردد. همچنین اگر از بازار ، اپلیکیشن عدالت همراه را بر روی گوشی خود دانلود کنید، عملیات نصب بطور خودکار انجام خواهد شد.

در غیر این صورت، پس از دانلود از طریق سایت قوه قضاییه با لینک مستقیم، نیاز است بصورت زیر ، اپلیکیشن عدالت همراه را نصب نمایید:

1- نرم افزار را اجرا می کنیم و بر روی دکمه Install کلیک می کنیم و صبر می کنیم نرم افزار بطور کامل نصب گردد.

2- بعد از نصب، دکمه Open را لمس کرده و نرم افزار را اجرا می کنیم.

نصب-اپلیکیشن-عدالت-همراه

 

اگر در نصب برنامه دچار مشکل شدید مقاله نصب نشدن برنامه در اندروید را مطالعه فرمایید.

 

ورود به اپلیکیشن عدالت همراه

بعد از باز کردن اپلیکیشن ، نیاز است نام کاربری و رمز شخصی خود را وارد نمایید. همانطور که می دانید فرآیند ورود به سامانه ابلاغ به این صورت است که شما با کد ملی و رمز شخصی که در هنگام ثبت نام ارائه کرده اید، می توانید وارد سامانه شوید. پس از وارد کردن این دو مورد ، نوبت به ارسال رمز وقت می رسد. جهت بالا بردن امنیت سامانه ، رمز موقتی به شماره همراه شما ارسال می شود که با وارد کردن و تایید آن می توانید به پنل کاربری خود در سامانه ثنا وارد شوید.

ابتدا پیشنهاد می کنیم مقالات تغییر شماره سامانه ثنا و بازیابی رمز سامانه ثنا را مطالعه کنید تا مشکلی در ورود به سامانه نداشته باشد.

مراحل ورود به اپلیکیشن عدالت همراه و وارد کردن نام کاربری ، رمز شخصی و رمز موقت در اپلیکیشن عدالت همراه در تصویر زیر مشخص می باشد:

ورود به اپلیکیشن عدالت همراه

 

امکانات نرم افزار عدالت همراه

بعد از ورود به برنامه ، وارد محیط زیر می شوید:

امکانات اپلیکیشن عدالت همراه

 

همانطور که می بینید امکانات این برنامه متنوع است و شامل مواردی مثل مشاهده ابلاغیه ها ، پیگیری پرونده قضایی ، نوبت دهی دفاتر قضایی و گواهی عدم سوء پیشینه می باشد. همچنین ویژگی نظرسنجی نیز در این برنامه قرار داده شده است تا بتوانید نظرات خود را با طراحان برنامه در میان بگذارید.

 

نحوه مشاهده ابلاغیه در عدالت همراه

قبلا در مقاله نحوه مشاهده ابلاغیه در سامانه ثنا ، بطور کامل در خصوص ابلاغیه ها و نحوه دریافت ابلاغیه صحبت کرده ایم. باید بدانید که روند مشاهده ابلاغیه ها در برنامه عدالت همراه هم مشابه با سامانه ثنا است. اگر ابلاغیه جدیدی داشته باشید در قسمت "ابلاغیه های جدید" و در غیر این صورت در قسمت "همه ابلاغیه ها" می توانید به همه اطلاعات خود دسترسی داشته باشد و آنها را دانلود نمایید. مراحل مشاهده ابلاغیه ها در تصویر زیر مشخص شده است:

مشاهده ابلاغیه در عدالت همراه

 

پیگیری روند پرونده در عدالت همراه

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار عدالت همراه ، امکان پیگیری روند پرونده های قضایی می باشد. پس از ورود به قسمت "اطلاع رسانی پرونده" ، می توانید همه پرونده های خود را همراه با ردیف های فرعی مخلفی که دارند پیگیری نمایید.

مراحل انجام این کار نیز بصورت تصویری در ادامه آمده است:

پیگیری پرونده در اپلیکیشن عدالت همراه

 

منبع : دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

هیواتک

دی اکتیو اینستاگرام با گوشی

علت محدود شدن کامنت اینستاگرام

سامانه امتا ایران خودرو و سایپا

عدالت ,اپلیکیشن ,، ,های ,دانلود ,سامانه ,عدالت همراه ,اپلیکیشن عدالت ,نرم افزار ,می توانید ,ورود به ,اپلیکیشن عدالت همراه ,دانلود اپلیکیشن عدالت ,افزار عدالت همراه ,دانلود عدالت همراه

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اسرا44 فروشگاه معرفی اجناس ارزان بهترین ها قطعات خودرو طراحی سایت دکتر ابی سئو برتر ، بهینه سازی سایت،سفارش بهینه سازی سایت فلزیاب تصویری 09102191330 contman