محل تبلیغات شما

مقدمه

اگر از کاربران قدیمی اینستاگرام باشید به یاد دارید که در آپدیت های قدیمی اینستاگرام نیاز بود عکس مربعی برای پست های خود انتخاب کنید ، و اگر هم قصد گذاشتن عکس های افقی و عمودی را داشتید می بایست آن را به کمک نرم افزار های جانبی تغییر می دادید تا به شکل مربع در بیاید که مسلما با این کار قسمتی از عکس برش خود و زیبایی تصویر از بین می رفت.

این روزها در هر آپدیت یک ویژگی جدید به اینستاگرام اضافه می شود و نحوه به اشتراک گذاری فیلم و عکس ها تنها در گذاشتن پست خلاصه نمی شود. igtv اینستاگرام ، استوری ، لایو ، و همه این موارد این امکان را به شما می دهند تا لحظات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. اما برای داشتن ظاهر زیباتر تصاویر منتشر شده لازم است به سایز این تصاویر دقت کنید . خوشبختانه این روزها  برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها در اینستاگرام نیاز نیست فقط از کادر های مربع شکل استفاده کنید و برای جلوه بیشتر تصاویر در هر یک از روش های به اشتراک گذاری سایز متخص به آن را انتخاب کنید.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با سایز کاور igtv اینستاگرام که امکان آپلود ویدیوهای تا یک ساعت را به شما می دهد آشنا کنیم. . پیشنهاد می کنیم مقاله " به اشتراک گذاری ویدیوهای یک ساعته با IGTV اینستاگرام " را دنبال کنید.اهمیت اندازه کاور igtv اینستاگرام

مطمئنا در برهه اول زیبایی یک کاور فیلم ببینده را برای دیدن آن ویدیو ترغیب می کند. اگر برای ویدیوهایی که نه تنها در اینستاگرام بلکه در دیگر شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب منتشر می کنید کاور جذاب با سایز متناسب نداشته باشید بی شک بازدید آن ویدیو به حداقل می رسد. همانطور که گفتیم قبل از رونمایی از igtv اینستاگرام امکان گذاشتن ویدیو با کیفیت و زمان طولانی وجود نداشت اما حالا که این ویژگی برای همه اکانت های اینستاگرام قابل دسترس است و با آپدیت اینستاگرام خود می توانید از آن استفاده کنید چه بهتر که یا قوانین آن هم آشنا باشید.

هنگامی که یک ویدیو igtv را می بینید به طور معمول یک تصویر ثابت که شامل نوشته ، عکس ، توضیحات در مورد ویدیو و می باشد را مشاهده و سپس ویدیو شروع می شود. به نظر شما اگر سایز مناسبی برای این کاور در نظر گرفته نشده باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر سایز کاور igtv اینستاگرام متناسب انتخاب نشده باشد علاوه بر ظاهر ناخوشایند باعث می شود بخشی از اطلاعات روی کاور اصلا دیده نشود !

پس اگر طراحی کاور igtv خود را به یک طراح سپردید حتما ذکر کنید که اندازه استاندارد آن را رعایت کند تا به مشکل بر نخورید.

این موضوع تنها مربوط به کاور igtv اینستاگرام نیست و برای به اشتراک گذاری یک پست به صورت اصولی هم نیاز است حتما به سایز کاور آن پست چه در قالب پست چه در قالب igtv و یا استوری دقت کنید.

پس اگر قصد انتخاب یک کاور برای IGTV خود را دارید به نکاتی که در ادامه به آنها می پردازیم توجه کنید.

 

 

 سایز کاور IGTV چقدر باید باشد؟

همانطور که اشاره کردیم ویژگی IGTV اینستاگرام امکان آپلود ویدیوهای طولانی تر را به کاربران می دهد. با رعایت نکات مربوط به اندازه و رزولوشن ویدیو ها و کاور IGTV می توانید یک پست با کیفیت و زیبا را منتشر کنید.

سایز ایده آل و استاندارد برای کاور IGTV اینستاگرام 420 پیکسل در 654 پیکسل است.

اگر سایزی غیر از اندازه گفته شده برای کاور ویدیو خود انتخاب کنید ، کاور ظاهر زیبایی نخواهد داشت و ممکن است بخشی از آن هنگام آپلود ویدیو Crop شود.

یکی از علت های آپلود نشدن فیلم در IGTV اینستاگرام هم به خاطر رعایت نکردن همین قبیل نکات است که بسیاری از کاربران هنگام تماس با کارشناسان هیواتک از آن گلایه دارند. در مقاله " رفع مشکل IGTV اینستاگرام " به بررسی این مشکل پرداختیم.

 

نکات مربوط به اندازه کاور IGTV

- فرمت ویدیوهای آپلود شده در IGTV باید MP4 و  رزولوشن ایده آل برای ویدیو های IGTV می بایست حداقل 720 پیکسل باشد.

- بعد از آپلود ویدیو در IGTV امکان تغییر کاور آن را نخواهید داشت.

- ابعاد مربوط به فیلم های IGTV اینستاگرام شامل موارد زیر است  :

   فیلم های عمودی IGTV اینستاگرام با نسب ابعاد 4:5 ، 9:16

   فیلم های افقی IGTV اینستاگرام با نسبت ابعاد 5:4 ، 16:9

منبع : اندازه کاور IGTV


هیواتک

دی اکتیو اینستاگرام با گوشی

علت محدود شدن کامنت اینستاگرام

سامانه امتا ایران خودرو و سایپا

igtv ,اینستاگرام ,کاور ,های ,ویدیو ,یک ,igtv اینستاگرام ,کاور igtv ,به اشتراک ,اشتراک گذاری ,را به ,igtv اینستاگرام امکان ,امکان آپلود ویدیوهای

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نصب و راه اندازی ویپ - خدمات ویپ - پشتیبانی ویپ وبلاگ ماندگار آهنگ ها iranbooker نهالستان پالیز نهال فروشگاه اینترنتی بوتیک می مارکت کد ۱۳۸۳۱۳ بروز طلاگیم | پایگاه ادیت جی تی ای محصولات فرهنگی قائم یانی تب لیزر